icon

Profil REHAU

icon

Szybka dostawa

icon

Najlepsza cena

icon

Oszczędzanie czasu

 • icon

  Profil REHAU

 • icon

  Szybka dostawa

 • icon

  Najlepsza cena

 • icon

  Oszczędzanie czasu

5/5.0

Ocena google.

5/5

logo
pl

Warunki dostawy okien w Europie z dostawaokien.pl

TOP Technik

|

09.11.2022

collection-item

Okna wymagają szczególnej ostrożności podczas transportu, dlatego najlepszą decyzją kupującego będzie powierzenie ich dostawy firmie okiennej.

Przygotowanie do transportu

Firma dostawaokien jest w pełni odpowiedzialna za transport okien do momentu przekazania ich klientowi. Należy pamiętać, że w momencie dostawy okna muszą być owinięte lub pokryte folią i zabezpieczone pasami, aby zapobiec uszkodzeniom. Jeśli twoje zamówienie jest luzem, najlepszym sposobem na wysyłkę dużej ilości konstrukcji okiennych jest zapakowanie ich na specjalny drewniany stojak przeznaczony do transportu okien lub szkła.

Firma dostawaokien gwarantuje bezpieczeństwo i integralność przewożonego ładunku. W przypadku uszkodzenia nasza firma ponosi wszelkie koszty wymiany konstrukcji.

Koszty wysyłki

Cena transportu okien uzależniona jest od wielu parametrów, takich jak odległość, wymiary i ilość konstrukcji.

Dostawa okien do krajów UE i Szwajcarii

Koszt dostawy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii wyniesie 50 euro za pierwszą sztukę produktu, każda kolejna będzie to 20 euro za sztukę. Cena nie zawiera podatku VAT.

Warunki dostarczenia

Za miejsce dostawy uważa się adres klienta lub najbliższy punkt, do którego może przejechać samochód ciężarowy z towarem. Dostawa odbywa się do uzgodnionego wcześniej z klientem punktu dostawy, przy czym towar jest rozładowywany z ciężarówki na ziemię. Maksymalny wymiar okien/drzwi to 2200*1300 mm (wysokość*szerokość lub szerokość*wysokość). Okna i drzwi ponadgabarytowe dostarczane są do klienta ciężarówką, ale to klient jest odpowiedzialny za rozładunek tych konstrukcji. W obu przypadkach klient musi samodzielnie zorganizować dostawę okien od miejsca rozładunku do miejsca końcowego składowania.

Terminy dostawy

Termin dostawy zamówionych konstrukcji uzależniony jest od rodzaju produktu, koloru, rodzaju szkła itp., gdyż czynniki te wpływają na czas realizacji. O terminie dostawy zostaniesz powiadomiony telefonicznie i e-mailem co najmniej 7 dni przed planowanym terminem dostawy. Czas dostawy ustalany jest w ciągu 8 godzin od opłacenia zamówienia. Klient nie ma możliwości odmowy przyjęcia okien w umówionym wcześniej terminie i godzinie.

Termin liczony jest od momentu opłacenia zamówienia niezbędnych konstrukcji. W przypadku dokonywania zmian w zamówieniu już po wpłynięciu przez naszą firmę zapłaty, czas dostawy liczony jest od momentu uzgodnienia wszystkich szczegółów i otrzymania niezbędnej dopłaty za zmienione zamówienie. W przypadku zamówienia kilku produktów o różnych terminach dostawy w tym samym czasie, wszystkie produkty zostaną dostarczone w określonym maksymalnym czasie dostawy.

Jeśli wybierzesz projekt, którego nie da się wykonać zgodnie z technologią produkcji, natychmiast cię o tym poinformujemy. W związku z powyższym termin dostawy rozpoczyna się od momentu potwierdzenia przez ciebie zmian w zamówieniu, które umożliwią jego realizację, nie wcześniej jednak niż po otrzymaniu płatności.

Czas realizacji

Okna

Euro 70, biały kolor 2 tygodnie
Euro 70, jednostronne laminowanie 2 tygodnie
Euro 70, dwustronne laminowanie 5 tygodni
Synego MD, biały kolor z czarną uszczelką 6 tygodni
Synego MD, biały kolor z szara uszczelką 3 tygodnie
Synego MD, dwustronne laminowanie z czarną uszczelką 6 tygodni
Synego MD, dwustronne laminowanie z szarą uszczelką 6 tygodni
Geneo, biały kolor 3 tygodnie
Geneo, jednostronne laminowanie 3 tygodnie
Geneo, dwustronne laminowanie 6 tygodni

Drzwi

Synego MD 5 tygodni
Geneo 5 tygodni
Geneo, jednostronne laminowanie 6 tygodni

Drzwi przesuwne tarasowe

Synego SLIDE, biały kolor jedno ta dwustronne laminowanie 8 tygodni
HST, biały kolor jedno ta dwustronne laminowanie 6 tygodni

Nasza firma posiada własną flotę pojazdów specjalistycznych. Dostawa konstrukcji okiennych odbywa się pod stałą kontrolą naszych specjalistów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali wszystkie zamówienia w stanie nienaruszonym i nieuszkodzonym, a co najważniejsze, na czas. Z nami zrozumiesz, że zamawianie okien plastikowych to szybki i przyjemny proces.