icon

Profil REHAU

icon

Szybka dostawa

icon

Najlepsza cena

icon

Oszczędzanie czasu

 • icon

  Profil REHAU

 • icon

  Szybka dostawa

 • icon

  Najlepsza cena

 • icon

  Oszczędzanie czasu

5/5.0

Ocena google.

5/5

logo
pl

Taras Twoich marzeń

TOP Technik

|

10.09.2022

collection-item

Taras jest dołączony do domu i posiada  ważną rolę dla właścicieli domów. To miejsce dla spędzania czasu z przyjaciółmi i organizowania wakacji. Najczęściej tak spędza się czas latem, ale jeśli taras jest przeszklony, zawsze można tam odpocząć, nawet gdy za oknem jest zimno, pada deszcz, śnieg czy silny wiatr. Wszystko to można zrealizować, instalując system przesuwny chroniący przed zjawiskami pogody.

Przeszklenia tarasu bezramowym systemem przesuwnym SLIDING SMART stylowo dopełniły starannie przemyślany projekt domu i uczyniły go jeszcze bardziej przytulnym, pięknym oraz  wygodnym dla rodziny.

 

 

Co zostało użyte

 • Równoległy system przesuwny SLIDING SMART;
 • Kolor profilu: szary antracyt (RAL 7016), matowy
 • Wymiary konstrukcji: 3590 x 2510 mm - 2 szt. (podział na 5 skrzydeł);
 • Okucia (klamka  45 mm, zamek skrzydła);
 • Szkło hartowane przezroczyste 10 mm.

 

Równoległy system przesuwny SLIDING SMART

Prosty i wygodny bezramowy system przeszklenia przeznaczony jest do przeszklenia tarasów, altan, werand. Skrzydła poruszają się po dolnej prowadnicy, w pozycji otwartej tworzą książkę, poruszają się w zależności od siebie, ponieważ są zaryglowane. System jest podparty dołem: ciężar skrzydeł spada na podłogę, co przyczynia się do bezpiecznego montażu. Systemy zawieszane od góry wymagają mocnych konstrukcji wsporczych, które często są niedostępne - zmniejsza to poziom bezpieczeństwa systemu.  SLIDING SMART ma podwyższony poziom izolacji: brak nadmuchu; śnieg, liście i deszcz nie wchodzą do pokoju. Grubość hartowanego szkła przezroczystego składa  10 mm. System składa się z 5 sekcji i ma niski próg o wysokości 12,5 mm.

 

Szkło hartowane

Dzięki technologii produkcji takie szkło jest niezwykle trwałe i odporne na uderzenia. Składa się z dwóch szklanek, pomiędzy którymi znajduje się folia wstrząsoodporna i jest całkowicie bezpieczny dla człowieka: nawet przy silnym uderzeniu rozpada się na drobne fragmenty (do 5 mm) i pozostaje na folii. Oznacza to, że przy takim systemie prawdopodobieństwo wejścia kradzieja  do lokalu jest bardzo niskie.

Właściciel docenił jakość konstrukcji  firmy. W kilku prostych krokach możesz zamówić u nas plastikowe okna online. Okna dostarczamy na terenie całej Polski.