icon

Profil REHAU

icon

Szybka dostawa

icon

Najlepsza cena

icon

Oszczędzanie czasu

 • icon

  Profil REHAU

 • icon

  Szybka dostawa

 • icon

  Najlepsza cena

 • icon

  Oszczędzanie czasu

5/5.0

Ocena google.

5/5

logo
pl

Jak otrzymać 10% rabatu na wszystkie produkty firmowe

TOP Technik

|

12.10.2022

collection-item

Byłoby dobrze, gdyby w ciągu dnia było jeszcze dodatkowych 5 godzin, aby mieć czas na efektywne wykonywanie pracy, poświęcenie czasu na naukę, przyjaciół i rodzinę, hobby, podróże.  Nowoczesne technologie spełniają nasze marzenia. Wcześniej tak jak było: lenistwo jest motorem postępu. A teraz motorem postępu jest ciągły brak czasu, szalony  temp życia.

Zakupy online dają nam dodatkowy cenny czas.

W TOP Technik okna i drzwi można zamówić bezpośrednio z telefonu lub laptopa w wygodnym dla Ciebie czasie poprzez konfigurator. Teraz nie musisz tracić czasu na szukanie i odwiedzanie firm okiennych, szukać czasu na wizytę w salonie, rozmowy z kierownikami i umawianie się na wezwanie mierniczego.

Dodatkowo TOP Technik zapewnia naszym klientom możliwość otrzymania 10 % rabatu na wszystkie wzory w przypadku zakupu online za pomocą konfiguratora.

Konfigurator TOP Technik posiada ulepszoną funkcjonalność, dzięki której można zamówić potrzebne drzwi, okna i inne konstrukcje, określając szczegółowo wymiary, układ profili, ilość skrzydeł, rodzaj okna z podwójnymi szybami i inne cechy zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń +48732082034. Nasi wykwalifikowani managerowie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.