icon

Profil REHAU

icon

Szybka dostawa

icon

Najlepsza cena

icon

Oszczędzanie czasu

 • icon

  Profil REHAU

 • icon

  Szybka dostawa

 • icon

  Najlepsza cena

 • icon

  Oszczędzanie czasu

5/5.0

Ocena google.

5/5

logo
pl

Dostawa okien poszerza swoje granice. Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 – nowe cele i nowe możliwości

TOP Technik

|

24.10.2022

collection-item

W zeszłym tygodniu zespół naszej firmy odwiedził Ogólnopolskie Forum Stolarki 2022 w Warszawie. Głównym tematem spotkania był dalszy rozwój branży okiennej w Polsce, a także eksport naszych produktów na cały świat i zaprezentowanie się na nowych rynkach.

Sytuacja gospodarcza na świecie wymaga nowych pomysłów i rozwiązań. Dlatego warto szukać dalszego rozwoju firmy w handlu zagranicznym. Zapoznaliśmy się bardziej szczegółowo z rynkami USA i Kanady, a także Wielkiej Brytanii i Irlandii, które w tej chwili są dla Polski nowością. Duży nacisk położono również na przyszły rozwój naszego biznesu na Ukrainie, która już niedługo podniesie się po wojnie i będzie potrzebować naszej pomocy i wsparcia w swoim rozwoju.

Omówiono również ważne cechy techniczne produktów, ich modernizację i udoskonalanie, które są niezbędne w różnych częściach świata w zależności od potrzeb i życzeń konsumentów. Jakimi są okna naszej przyszłości? Wkrótce wszyscy będziemy mogli to zobaczyć.

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów otrzymał wysokiej jakości i niezawodne produkty. Aby to zrobić, stale utrzymujemy bliski kontakt z kolegami i partnerami, aby nie zatrzymywać się w rozwoju.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom wydarzenia za cenne informacje i nowe przydatne znajomości, które z pewnością przydadzą się każdemu z nas. Najdroższą rzeczą, jaką człowiek może zdobyć w życiu, jest wiedza!

Dzięki wsparciu naszych klientów oraz zaufaniu naszą pracę jesteśmy gotowi doskonalić się, uczyć, wdrażać niestandardowe rozwiązania i zdobywać nowe wyżyny. Planujemy wprowadzać nowe trendy, poszerzać kierunki logistyki oraz zwiększać wolumen produktów. Jest dużo pracy i celów, a my jesteśmy gotowi, aby zacząć!

Dziękujemy za wybranie nas i pozostanie z nami!

Recenzje klientów i pytania

0.0

0 Recenzja

 • Wsyzstkie
 • Opinie
 • Pytania