icon

Profil REHAU

icon

Szybka dostawa

icon

Najlepsza cena

icon

Oszczędzanie czasu

 • icon

  Profil REHAU

 • icon

  Szybka dostawa

 • icon

  Najlepsza cena

 • icon

  Oszczędzanie czasu

5/5.0

Ocena google.

5/5

logo
pl

Be ahead: bezramowe przeszklenia balkonów

TOP Technik

|

10.01.2023

collection-item

Klasyczne przeszklenia ramowe balkonu są oczywiście piękne. Ale czy widziałeś jak estetyczne i efektowne jest bezramowe przeszklenie balkonu z otwieraniem przesuwnym?

Brak słupka między skrzydłami, luksusowy wygląd i gładka powierzchnia całej szklanej konstrukcji nie pozostawią nikogo obojętnym!

Poznaj przesuwny system przeszkleń bezramowych z dostawaokien.pl.

Dla wszystkich, którzy cenią maksymalną otwartą przestrzeń i nie chcą stracić na jakości konstrukcji okien, taki system będzie świetnym rozwiązaniem. Gdy system jest całkowicie otwarty, okna nie zajmują dodatkowej przestrzeni, zapewniają nienaganną panoramę, a samo szkło w powierzchni okna zajmuje aż 95%.

System profili szklenia bezramoweg

Drzwi tego systemu poruszają się po prowadnicach, tworząc książkę w pozycji otwartej. Jednocześnie system umożliwia łatwe obracanie skrzydeł. Silikonowe uszczelki między skrzydłami chronią balkon przed deszczem i wilgocią przedostającą się do środka. Standardowym kolorem systemu jest anodowanie jasnoszare. Istnieje również możliwość pomalowania go na dowolny kolor wg palety RAL lub udekorowania zgodnie ze strukturą drewna.

Do zalet systemu należą również:
Redukcja poziomu hałasu o 15-20 dB;
Trwałość;
Bezpieczeństwo użytkowania dzięki technologii szkła hartowanego

Szkło hartowane

Aby stworzyć szkło hartowane, wykonywane są następujące procesy:

●    zwykła tafla szkła jest podgrzewana do temperatury 650-680 °C;
●    następnie szkło jest szybko i równomiernie chłodzone zimnym powietrzem z obu stron.

W efekcie zwiększa się wytrzymałość mechaniczna szkła, jego odporność termiczna oraz bezpieczeństwo w przypadku zniszczenia. Po rozbiciu szkło zamienia się w wiele małych fragmentów o tępych krawędziach, które nie grożą poważnymi obrażeniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów przesuwnych i możliwości ich montażu w Twoim domu, zadzwoń na infolinię +48732082034 lub zostaw zapytanie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze systemu przesuwnego i obliczeniu kosztów zamówienia.